Yurtdışında kullanılacak belgeleriniz Konsolosluk noter onaylı tercüme, Apostil ve Ankara Konsolosluk / Büyükelçilik onay işlemleri sizin adınıza şirketimizce yapılmaktadır.

Noter Onaylı Tercüme nasıl yapılır?

Diploma, transkript, evlilik cüzdanı, aile nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı belgesi, hizmet belgesi,.. gibi belgeler Türkiye resmi kurumlarından alınır. Infoyed Tercüme Bürosu noter yeminli tercümanları bu belgelerin yeminli tercümeleri yapılır. Bu belgelerin orijinalleri ile notere gidilir. Noter tüm belgeleri inceler. Her sayfasını imzalar ve kaşesini kullanır. Bu belgeler resmiyet kazanmış olur.

Apostil onayı nasıl yapılır?

Noter tarafından onaylanmış bu belgelere Kaymakamlık / Valiliklerde Apostil tasdiki yaptırılır. Bu belgeler Lahey ülkelerinde kullanılır.

Konsolosluk / Büyükelçilik onayı nasıl yapılır?

Apostil onaylı belgelerinize sizin adınıza Konsolosluk / Büyükelçilik onayı alınmaktadır. Konsolosluk Onaylı Tercüme belgelerinizin Onayı işlemleri tarafımızdan adınıza yürütülmektedir. İnfoyed Tercüme Bürosu tarafından yapılan tüm tercümeler Konsolosluk / Elçilikler tarafından onaylanmaktadır.