0312 419 20 99

0312 419 20 98

infoyed@gmail.com

Ankara Simultane Çeviri

Simultane Çeviri; Konuşmacılar normal şekilde konuşmaya devam ederken, simultane çevirmen konuşmayı dinler ve aynı anda hedef dile çevirisini yapar. Simultane çevirmenler ses geçirmez bir kabin içinde oturur ve konuşmaları mikrofon aracılığıyla dinleyicilere iletilir. Dinleyiciler konuşmaları kulaklıkları ile dinler. İnfoyed Tercüme Ltd. Şti. konusunda uzman çevirmenleri ile tüm dillerde Ankara simultane çeviri hizmeti verir.

Kongre, konferans, çok dilli toplantılarda birden çok dile çeviri yapıldığı için, her dil için çevirmen gerekli ve katılımcılar hangi konuşmayı hangi dilde dinlemek isterse o dili seçerler.

Ayrıca konuşmaları deşifre yapabiliriz. Kaset, CD, VCD… olarak teslim ederiz.

Ankara Simultane Çeviri Nerede Kullanılır?

Konferanslar, uluslararası seminerler, çok dilli toplantılar, TV naklen yayınları…

Ankara Simultane Çeviri Fiyatları Nedir?

Ankara simultane çeviri fiyatları yarım veya tam gün olarak değişir. Ayrıca Ankara simultane çeviri ücretleri çeviri dillerine göre de değişmektedir.

Ankara Simultane Çeviri Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Ankara simultane çeviri yarım veya tam gün ve çeviri dili üzerinden hesaplanır.

Ankara Simultane Çeviri Dilleri

İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, Rusça, Arnavutça, Bulgarca, Çince, Çekçe, Ermenice, Hırvatça, Fince, Felemenkçe, İbranice, Endonezce, Farsça, İspanyolca, Yunanca, Estonca, İsveççe, İtalyanca, Polonyaca, Portekizce, Romence Japonca, Kazakça, Gürcüce, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Makedonca, Osmanlıca, Moldova’ca, Norveçce, Özbekçe, Slovence, Ukraynaca, Tayca, Türkmence, Sırpça, Danca, Azerice… Dillerinde Ankara simultane çeviri hizmeti verilir.

Simultane çeviri Ankara, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde simultane çeviri hizmeti verilir.