Ankara Tıbbi Tercüme Belgeleri Hangileridir?

Ankara Tıbbi Tercüme: Tıbbi makaleler ve araştırma yazıları, tıbbi kongre, seminer notları, tıbbi kitaplar, hastane, sağlık kuruluşları, üniversite hastaneleri broşürleri, prospektüs, medikal cihaz katalogları, tıbbi akademik ve tezler, uzman doktor raporları, tıbbi cihaz kullanım kılavuzu, hasta bilgileri, tıp ve eczacılık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, reçete, tahlil sonuçları, sağlık, heyet, adli tıp, ameliyat klinik raporları, tıbbi cihaz teknik şartnameler, tıbbi makaleler, patent, ilaçların prospektüsleri, tıbbi sözleşmeler, tıbbi cihazlar katalogları, doktor raporları, tıbbi ürün lisansları, medikal ürünler, tıbbi broşür ve kitapçıklar, tıbbi teşhis ve tedavi cihazları, gibi belgeler İnfoyed Tercüme Ltd. Şti. konusunda uzman doktorları ile tıbbi tercüme hizmeti verilir.

Ankara Tıbbi Tercüme Konuları Nelerdir?

Eczacılık ve Sağlık sektörü tercümelerini kapsar.

Ankara Tıbbi Tercüme Fiyatları Nedir?

Tıbbi tercüme fiyatları karakter sayılarına ve çeviri dillerine göre değişmektedir. İngilizce Tıbbi çeviri fiyatları diğer dillere göre daha uygundur. 2020 İngilizce tıbbi tercüme fiyatları 1000 karakter 30 TL’dir.

Ankara Tıbbi Tercüme Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Tıbbi tercüme fiyatları hedef dil 1000 karakter üzerinden hesaplanır.

Tıbbi Tercüme Dilleri Hangileridir?

İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, Rusça, Arnavutça, Bulgarca, Çince, Çekçe, Ermenice, Hırvatça, Fince, Felemenkçe, İbranice, Endonezce, Farsça, İspanyolca, Yunanca, Estonca, İsveççe, İtalyanca, Polonyaca, Portekizce, Romence Japonca, Kazakça, Gürcüce, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Makedonca, Osmanlıca, Moldova’ca, Norveçce, Özbekçe, Slovence, Ukraynaca, Tayca, Türkmence, Sırpça, Danca, Azerice…  tıbbi tercüme hizmeti verilir.

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde tıbbi tercüme hizmeti verilir.