Nüfus Kayıt Örneği Tercüme için belgenin aslı veya orijinalin şirketimiz infoyed@gmail.com mail adresine gönderilmesi yeterlidir. Bir kişinin nüfus bilgilerinin farklı bir ülkede resmi işlemler için bir dilden farklı bir dile çeviri yapılmasıdır. Her belge için tercüme fiyatı ve teslim süresi farklıdır. Tercüme yurtdışında eğitim, konsolosluk vize ve iş başvurularında kullanılır. Tercüme Infoyed noter yeminli tercümanlar tarafından yapılır. Tercüme Word veya pdf formatında teslim edilir. İnfoyed tercüme bürosu online tercüme hizmetleri vermektedir. Hedef ülkenin resmi dilinde tercüme yapılmalıdır.

Nüfus Kayıt Örneği Tercüme nedir?

Tercüme, bir kişinin nüfus kayıt belgesinin farklı bir dile çevrilmiş halidir. Yurtdışı evlilik işlemlerinde ve Göçmenlik başvurularında kullanılır.

Nüfus kayıt örneği tercüme nasıl yapılır?

*Müşterimiz Nüfus kayıt örneğini infoyed@gmail.com adresine gönderir.

*İnfoyed çalışanları teslim süresini ve fiyat bilgilerini müşterimizin e-mail adresine gönderir.

*Müşteri teklifimizi onayladığını infoyed@gmail.com adresine bildirir.

* Nüfus kayıt örneği yeminli tercümesi müşterimizin e-mail adresine veya kargo ile teslim edilir.

Infoyed Tercüme bürosu belgenin karakter sayısına ve çeviri dillerine göre fiyat ve teslim süresini belirler.

Noter onaylı nüfus kayıt örneği tercüme nasıl yapılır?

Yeminli tercüme ile notere gidilir. Noter tüm belgeleri inceler, her sayfasını imzalar ve mührünü vurur. Bu Noter onaylı nüfus kayıt örneği tercüme denir.

Kişiler farklı ülkelerde yaşamak, çalışmak, eğitim almak… gibi yurtdışına çıkma ihtiyacı duyabilirler. Nüfus kayıt örneği, kişinin bilgilerini gösteren resmi bir belgedir.  Tercüme, belgenin farklı bir dile çevrilmiş halidir ve uluslararası resmi işlemlerde kullanılır.

Tercüme doğru bir şekilde Noter yeminli tercüman tarafından yapılması önemlidir.

Tercüme belgesi üzerinde yeminli tercüman imzası, adı, soyadı, şirket kaşesi, imzası, noter kaşesi ve imzası bulunmalıdır. Diploma orijinal belgenin tam ve doğru bir şekilde Tercümenin zamanında, doğru, güvenilir, tam, okunaklı bir şekilde teslim edilmesi gereklidir.

Tercüme dilleri hangileridir?

İngilizce, Çekçe, Almanca, Kazakça, Japonca, İtalyanca, Bulgarca, Türkmence, Arapça, Romence, Osmanlıca, Sırpça, Letonca, Rusça, Rumca, Çince, Yunanca, Portekizce, Hırvatça, Boşnakça, İsveççe, Ermenice, Özbekçe, Makedonca, Lehçe, Latince, Ukraynaca, Slovence, Felemenkçe, Norveççe, Farsça, Gürcüce, Korece, İspanyolca, Fince,  Arnavutça, Macarca, Slovakça, Fransızca, Flamanca, Azerice,…

Nüfus kayıt örneği nedir?

Bir kişinin doğum yeri, doğum tarihi, anne-baba bilgileri, medeni durumu, evlilik, ölüm gibi bilgileri olan resmi belgedir. İl veya İlçe nüfus müdürlüklerin ücretsiz alınır. Ayrıca e-devlet üzerinden doğrulanabilir.

Evlilik, boşanma, emeklilik, sağlık hizmetlerinden yararlanma gibi işlemler için kullanılır. Nüfus kaydı bilgileri, paylaşılmaz.