Kızılay Tercüme Bürosu, İnfoyed Ankara’da Kızılay’da faaliyet gösteren yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunan firmadır. Kızılay Tercüme Bürosu, tıp, hukuk, ticaret, teknik, finans, turizm… gibi çeşitli alanlarda haftanın 5 günü standart iş saatleri içinde tercüme hizmetleri sunar. Acil durumlarda tercüme hizmetlerinde ek ücret talep edilir.

Kızılay Tercüme Bürosu fiyat hesaplaması tercüme yapılacak metnin sayfa sayısına, konu zorluğuna ve tercüme edilecek dil çeşidine göre hesaplanır. Tercüme bir gün ila bir hafta arasında olabilir. Sürekli şirketimizle çalışan müşteriler için özel indirimler bulunur.

Kızılay Tercüme Bürosu, İnfoyed profesyonel, Deneyimli ve konusunda uzman yeminli tercümanlarla çalışır. Infoyed yeminli tercümanlarının noterlerde yemin zaptı bulunur. Tüm dünya dillerinde sözlü ve yazılı tercüme hizmeti verilir. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve zamanında tercüme teslimi çok önemlidir.

Sözlü veya yazılı tercüme banka havalesi ile şirket hesabına ödenir. Müşteri tercümelerini gizli tutarlar ve hiçbir kuruluş veya kişiler ile paylaşmazlar.

Müşterilerimiz Infoyed Tercüme Bürosuna 03124192099 telefon veya infoyed@gmail.com e-posta yoluyla ulaşılabilirler. Infoyed Kızılay Tercüme Bürosu 2010 yılından bu yana Ankara Kızılay’da tercüme hizmeti sunmaktadır.

Kızılay Tercüme Bürosu tercüme hizmetini nasıl verir?

*Müşterimiz belgelerini infoyed@gmail.com adresine gönderir.

*İnfoyed danışmanları müşterimizin e-mail adresine teslim süresi ve tercüme fiyatını gönderirler.

*Müşterimiz teklifimizi inceler, Onayladığını infoyed@gmail.com adresine bildirirler.

*Infoyed yeminli tercümanları Kızılay yeminli tercüme hizmetine başlar.

*Kızılay yeminli tercüme belgelerini müşterimizin e-mail adresine gönderirler Veya kargo ile (imzalı-kaşeli) tercümeleri adreslerine gönderilir. Kızılay yeminli tercüme A4 boyutunda Word veya PDF formatları ile müşterilerimize teslim edilir.

Kızılay yeminli tercüme nasıl yapılır?

Infıyed noter yeminli tercümanları tarafından belgelerin tercümeleri yapılır. Bu belgelere Kızılay yeminli tercüme denir.

İnfoyed Kızılay Tercüme Bürosu ne yapar?

İnfoyed tercüme bürosu, 2010 yılından bu yana Kızılay’da sözlü veya yazılı tercüme hizmetleri sunan Ltd. Şti. dir. Noter onaylı tercüme Apostil onayı almaktadır.

Kızılay noter onaylı tercüme nasıl yapılır?

Yeminli tercüme ve orijinal belge ile notere gidilir. Noter her sayfası inler. Tercüme doğruluğu için her sayfayı imzalar ve mührünü kullanır.

Kızılay noter onaylı tercüme Apostili nerede yapılır?

Lahey ülkelerinde kullanılacak tüm Kızılay noter onaylı tercüme belgeleri Kaymakamlık / Valiliklerde Apostil onayı sizin adınıza yaptırılır.

Tercüme dilleri hangileridir?

İngilizce, Almanca, Rusça, Rumca, Osmanlıca, Çekçe, Sırpça, Azerice, Portekizce, Farsça, Letonca, İtalyanca, Çince, Lehçe, Latince, Arapça, Gürcüce, Özbekçe, İspanyolca, Romence, Fince,  Makedonca, Korece, Felemenkçe, Arnavutça, Norveççe, Hırvatça, Macarca, Boşnakça, Kazakça, Slovakça, Ermenice, Yunanca, Japonca, Fransızca, Ukraynaca, İsveççe, Flamanca, Bulgarca, Slovence, Türkmence,….

Tercüme Belgeleri hangileridir?

Formül A doğum belgesi, banka hesap ekstresi, Pasaport, evlilik cüzdanı, erasmus belgeleri, nüfus kayıt örneği, mahkeme belgeleri, diploma, taahhütname, hüviyet, doğum kayıt örneği, sigorta belgesi, ikametgâh belgesi, evlilik cüzdanı, vekaletname, sürücü belgesi, kaza raporu, doğum belgesi, Boşanma kararı, transkript, sertifika, heyet raporu, teşekkür belgesi,  tapu, mahkeme kararı, transkript, araba ruhsatı, kimlik, bonservis, uzman doktor raporu, eğitim sertifikaları, reçete, rapor, sözleşme, araba ruhsatı, finansal raporlar, gelir tablosu, mernis evlendirme bildirimi, yüksek lisans diploma, ticaret sicil gazetesi, öğrenci belgesi, kimlik, doktora diploması, sabıka kaydı, muvafakatname,…