Ankara Web Sitesi Çevirisi Nasıl Yapılır?

Web sitenizin içeriğini bize Word ile göndermeniz yeterlidir. İstediğiniz dilde konusunda uzman tercümanlarımız ile titizlikle ürünlerin çevirileri yapılacaktır.

Firmalar bilgisayar ve akıllı telefonlar ile son zamanda reklam ve tanıtıma öncelik vermektedir. İnternet ile firmalar ürünlerini çok ekonomik bir şekilde dünyaya tanıtım imkânı bulurlar.

Firmalar web sitelerini İngilizce yayınlamaları ile satışlarını artırabilmektedir. Web sitesi tercümesi konusunda uzman tercümanlar ile Ankara web site çevirisi hizmeti verilir.

Web sitesi çevirisi ile tüm dünya müşterileri sizin ürünlerinizi inceleme imkânı bulacaklardır.

Web Sitesi Çeviri Nasıl Hesaplanır?

Web sitesi çevirisi hedef dil 1000 karakter üzerinden hesaplanır.

Ankara Web Site Çeviri Fiyatları Nedir?

2020 İngilizce web sitesi çeviri fiyatları genel olarak 20 TL’dir. Hukuki, tıbbi, teknik konulardaki web sitesi çeviri fiyatları daha yüksektir.

Ankara Web Sitesi Çevirisi Dilleri Nelerdir?

İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, Rusça, Arnavutça, Bulgarca, Çince, Çekçe, Ermenice, Hırvatça, Fince, Felemenkçe, İbranice, Endonezce, Farsça, İspanyolca, Yunanca, Estonca, İsveççe, İtalyanca, Polonyaca, Portekizce, Romence Japonca, Kazakça, Gürcüce, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Makedonca, Osmanlıca, Moldova’ca, Norveçce, Özbekçe, Slovence, Ukraynaca, Tayca, Türkmence, Sırpça, Danca, Azerice… Dillerinde Ankara Web Sitesi Çevirisi hizmeti verilir.

Akademik Tercüme Ankara, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde Web Sitesi Çevirisi hizmeti verilir.